Títo ľudia si terasu upravili tak, aby ju mohli užívať po celý rok: Keď uvidíte tie úžasné riešenia, možno si tú svoju upravíte tiež!

Otvorené terasy sú najmä počas letných mesiacov ideálnou možnosťou, ako si užiť pohodlie vlastnej záhrady. Keď však príde zima, terasa ostáva bez využitia, vystavená napospas  vrtochom chladného počasia. Títo ľudia sa rozhodli, že terasa je natoľko cenným priestorom, že ju jednoducho odmietajú využívať len počas niekoľkých mesiacov v roku.

Otvorené terasy sú najmä počas letných mesiacov ideálnou možnosťou, ako si užiť pohodlie vlastnej záhrady. Keď však príde zima, terasa ostáva bez využitia, vystavená napospas  vrtochom chladného počasia. Títo ľudia sa rozhodli, že terasa je natoľko cenným priestorom, že ju jednoducho odmietajú využívať len počas niekoľkých mesiacov v roku. Naopak, upravili a zateplili ich tak, že dnes slúžia ako plnohodnotný priestor v byte. Mnohé z nich si vďaka posuvným systémom okien môžte počas leta celkom otvoriť a vychutnávať si tak nerušene teplé počasie v pohodlí domova. Pozriete sa na tie úžasné nápady!

Chystáte sa zaskliť terasu – perfektná inšpirácia!

Ďalšie skvelé nápady na zasklené terasy!