Rozbitý púder alebo očné tiene? Vďaka tomuto triku budú opäť v perfektnom stave!

Rozbitý púder, očné tiene alebo bronzer? Vyskúšajte jednoduchý trik ako ich opraviť. Všetko, čo potrebujete je 1 ingrediencia.

Každá žena rada aspoň z času na čas rada investuje do kvalitnejších kúskov kozmetiky. Samozrejme, ani pri tej najlepšej starostlivosti sa z času na čas nevyhneme menším nehodám, ktoré tieto kúsky dokážu spoľahlivo poškodiť a dokonca zničiť. Napríklad, aj nepatrný pád kabelky na podlahu môže spôsobiť, že púder, alebo očné tiene sa rozpadnú na stovky kúskov. Ak si myslíte, že vaša kozmetika je týmto zničená, máme pre vás skvelú správu. Môžete ich perfektne opraviť a navrátiť im pôvodnú podobu. Stačí vám na to len jediná vec.

Potrebujeme:

Alkohol (denaturovaný lieh)

Postup:

Rozdrvený bronzer, očné tiene či púder v pôvodnom obale uhladíme a zalejeme malým množstvom alkoholu. Hmota sa začne okamžite zjednocovať. Uhladíme a pridajte ďalšiu dávku alkoholu. Opäť uhladíme, priložíme na povrch papierovú utierku a zatlačíme rovným povrchom – napr. vrchnákom. Necháme vyschnúť a môžeme sa opäť tešiť z našej skrášľovacej kozmetiky, ktorá je opäť v perfektnom stave.

 

 

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.