Pri stavbe tohto domu urobili zásadnú chybu! Podarí sa vám ju nájsť?

Tento dizajn domu je v niečom zvláštny. Podstatou je prísť na to, kde sa stala chyba. Fotografia zaráža ľudí po celom svete, pretože sa na to každý snaží prísť.

Postaviť dom nie je jednoduchá ani lacná záležitosť. Preto si architekti, murári a ostatní pracovníci na stavbe dávajú veľký pozor, aby niečo nepokazili. No očividne, nie vždy. Pri plánovaní a stavbe tohto domu sa pravdepodobne niekde stala chyba. Niekomu možno udrie do očí hneď, niekto sa pri tom potrápi. Zahľaďte sa na fotografiu a skúste si tipnúť, v čom je tá zásadná chyba.

Tento dom sa nachádza v Južnej Karolíne. Vyzerá byť nedávno postavený, ale niečo sa im naozaj nepodarilo. Na internete to vyvolalo veľkú diskusiu o tom, čo to je a prečo. Vy už viete?

Riešenie je v podstate jednoduché. Položme si otázku: Ako by ste zaparkovali auto do garáže po príchode domov?

 

Základná chyba nastala v tom, že príjazdová cesta nevedie ku garáži, ale k nesprávnej časti domu, kde sú okná. Neplní teda svoju základnú funkciu, na ktorú bola vybudovaná a k samotnej garáži by sa domáci museli „prebojovať“ po blate, možno budúcom trávniku, a po vlastnom chodníku. Nuž, príjazdovou cestou, ktorá vedie iba k stene s oknami, sa bude ťažké dostať do domu.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.