Geniálny trik pre rodičov: Počmáranú bábiku netreba drhnúť, stačí len natrieť týmto zázrakom a posadiť na slniečko – o chvíľu je ako nová!

Dcérka si takto vyzdobila bábiku. Vyčistila som ju bez mydla a bez drhnutia,

Rada pre všetkých rodičov, ktorí majú doma budúcich umelcov tak, ako ja. Moja dcérka sa rozhodla, že vo veku troch rokov sa stane fanúšičkou skupiny KISS a takto vyzdobila svoju bábiku :-D. Bábika je inak ako nová, nič jej nie je a bolo by mi ľúto vyhodiť ju. Našla som na internete tento návod, ako čmáranice odstrániť a funguje to skvele.

Ako na to?

Nepotrebujete žiaden alkohol, mydlo ani iný čistiť. Tajomstvo sa ukrýva v látke benzoylperoxid – nachádza sa v mastiach a géloch na liečbu akné. Ja som mala doma DDF Benzoyl Peroxide gél (5%). Ale je veľa podobných produktov a sú dostupné v každej lekárni, stačí sa len opýtať – mimochodom s akné mám problém od puberty a toto mi pomohlo najviac – to len na okraj :-).

Postup:

Stačí, ak masť alebo gél dôkladne nanesiete na celý počmáraný povrch. Dobre vmasírujte do znečistených miest. Teraz bábiku jednoducho položte na slniečko a sem-tam natočte, aby sa lúče dostali rovnomerne na celý povrch. Potom jednoducho zotrite papierovým obrúskom a je to. Bábika je opäť čistá, ako nová.

Poznámka: funguje len na bábiky vyrobené z gumy.

Dnes najobľúbenejšie