Pri pohľade na mini kuchynku s rozmermi 7 m² jej bolo takmer do plaču: Muž ju poslal na pár dní na dovolenku a zatiaľ pre ňu pripravil ohromné prekvapenie!

Mladý manželský pár si na začiatku spoločného života nemohol príliš vyskakovať. Kúpili si malý byt s dvoma izbami a skutočne mini-kuchynkou.

Každá žena túži po kuchyni, v ktorej sa bude výborne cítiť a v ktorej bude varenie skôr radosťou, ako každodennou povinnosťou. Mladý manželský pár si na začiatku spoločného života nemohol príliš vyskakovať – napokon ako väčšina mladých párov. Kúpili si malý byt s dvoma izbami a skutočne mini- kuchynkou. Mala len 7 metrov štvorcových.

Hoci muž sľúbil, že kuchyňu prerobí, žena si nevedela predstaviť, ako vytvoriť na tak malom priestore normálnu, praktickú a navyše aj peknú kuchyňu. Priznala, že pri pomyslení na predstavu, že na tomto mieste bude tráviť čas každý deň sa jej do očí tlačili slzy. Vnímavý manžel to samozrejme vycítil a rozhodol sa, že z prerábky kuchyne urobí veľkolepé prekvapenie. Ženu poslal na pár dní k rodičom pod zámienkou, že v byte budú prebiehať komplexné inštalatérske práce a nebude k dispozícii voda. Keď sa však vrátila domov, uvidela, že manžel počas jej neprítomnosti zvládol omnoho viac – premenil kuchyňu na krásne miesto. Rohová kuchynská linka a drobné detaily miestnosť celkom premenili. Dnes je kuchynka obľúbeným miestom v maličkom byte. :-)

Čo poviete na túto premenu? Napíšte nám do komentárov :-)

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.