Túto dvojku by ste chceli mať doma: Otec a syn sa rozhodli, že obyčajný bazén vylepšia, nikto z ulice však nečakal, že sa im podarí niečo takéto!

Táto premena skutočne stojí za to!

Otec a syn ešte minulý rok postavili bazén, ktorý sa počas horúcich dní stal obľúbeným miestom stretnutí nielen rodiny, ale aj susedov z celej ulice. Keď pominul čas letných grilovačiek a oddychu v záhrade pri bazéne, dvojica dumala nad tým, ako bazén na budúcu sezónu ešte viac vylepšiť.

Na internete našli viacero nápadov, ako okolo bazéna vystavať priestrannú terasu, na ktorej je dostatok priestoru aj na rozloženie ležadiel a sedenia. To tejto šikovnej dvojici to však nestačilo. Okrem vyvýšeného pódia, ktoré slúži ako terasa, postavili pri bazéne aj krásny drevený altánok. Šikovný stolári tak nielen odprezentovali svoju zručnosť a šikovnosť, ale zároveň vytvorili aj veľmi praktické riešenie. Do bazéna sa nenanosí tráva a nečistoty z trávnika a keď vás omrzí ostré slnko a šantenie v bazéne, môžete si oddýchnuť v príjemnom chládku. Najkrajšie však je to, že rodina poskytla možnosť využívať túto atrakciu pre všetkých susedov. Celá ulica má tak vďaka otcovi a synovi postarané o perefktnú letnú zábavu!

zdroj: imgur

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.