Muž do domu nanosil hŕbu starého dreva a zavolal na pomoc svoju 2-ročnú dcérku. To, čo spolu vytvorili, budete chcieť mať doma tiež!

Tento zručný otecko vytvoril zo zvyškov dreva niečo úchvatné. Trvalo mu to síce niekoľko mesiacov, ale výsledok obdivujú ľudia po celom svete.

Ak neviete, čo so zvyškami dreva, pre ktoré nemáte žiadne využitie, možno vás inšpiruje Alexey Steshak z Altajska. Aj on si totiž všimol, že má doma hŕbu starého dreva a premýšľal, čo s ňou urobiť. To, čo vzniklo pod jeho rukami, by chcel mať doma azda každý.

Fantáziu zapol na plné obrátky

Doma sa mu začali kopiť nevyužité kusy dreva, nepotrebné odrezky mu zostali aj po prestrihávaní ovocných stromov, iné boli zo stromov, ktoré spadli po silnom vetre. Vtom mu v hlave skrsol perfektný nápad. V rámci svojej profesie sa venuje umeniu a interiérovému dizajnu, a svojho tvorivého ducha prejavil aj v tomto prípade. Keď sa o jeho nápade dopočuli jeho kamaráti, začali mu tiež nosiť zvyšky dreva, až ich mal nakoniec 40 plných vriec a pustil sa do práce.

Každé drevo bolo iné, našli sa uňho odrezky z javora, brezy, borovice, čerešne, hrušky i brezy. A práve to využil vo svoj prospech. Jednotlivé zvyšky dreva začal kúsok po kúsku ukladať ku sebe tak, aby ku sebe zapadali svojím tvarom. A hoci mu to trvalo niekoľko mesiacov, pomocou dreva vykúzlil na ploche 56m² neobyčajnú drevenú podlahu s mozaikou.

Pomáhala mu malá dcérka

Hoci ho táto práca stála veľa úsilia, nebol na to sám. Ako prezrádza na svojom Facebooku, jeho najväčšou pomocníčkou bola jeho takmer 2-ročná dcérka. Pozrite sa, čo sa im spoločnými silami podarilo vytvoriť. Takúto podlahu doma nemá nikto!

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.