Zbohom umelo pôsobiace a dlhočizné nechty, toto je prekrásne: 27 prekrásnych inšpirácií na trendy manikúru v roku 2019 – nájde sa v nich každá žena!

Prinášame vám najkrajšie inšpirácie na manikúru v roku 2019. V móde je najmä prirodzenosť a vyniknete aj s kratšími nechtami.

Nesmrteľná francúzska manikúra 

Francúzska manikúra – Klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Okrem klasického bieleho prevedenia však môžete skúsiť aj odvážnejšie prevedenia napríklad v zlatých alebo pastelových tónoch.

pastelová manikúra francúzska

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Prirodzené a jemne pastelové

Ideálne na bežné ale aj slávnostné príležitosti. Sú jemné a pritom veľmi ženské.

pastel manikúra fotografie

Nenápadný detail, ktorý pôsobí ako šperk

Drobné detaily dotiahnú vašu manikúru do dokonalosti. Nie sú zbytočne extravagantné, ale zato rafinované a jedinečné pre každú dámu.

jarná pastelová manikúra

Perleť

Veľmi, veľmi krásne. Zdá sa, že takýto dizajn je až príliš jednoduchý, ale vyzerá naozaj nádherne  – ruky s touto manikúrou sú vždy bezchybné, upravené, jemné, znova a potom priťahujú pozornosť. Vhodné do práce aj na ples.

módna pastelová manikúra

Matné 

Táto populárna manikúra v roku 2018 nestráca svoj aktuálnosť ani v tomto roku. Matná manikúra je vhodná pre akýkoľvek tvar a dĺžku nechtov. Krásne vyznie, ak ju ozvláštnite oroginálnym vzorom.

pastelová matná manikúra

Tlmená dúha

Ak monochromatická manikúra nie je pre vás najzaujímavejšou voľbou, venujte pozornosť viacfarebnému prevedeniu v jednom farebnom rozmedzí – manikúre inšpirovanej dúhou. Perfektná voľba na túto jar!

pastelovú manikúru na krátke nechty

 

 

Transparentný lak s výrazným motívom

Transparentná manikúra nie je novým trendom, ale opäť sa dostáva na výslnie. Tento dizajn nechtov je veľmi jemný, elegantný a elegantný, skvelý je najmä na zimné mesiace. Transparentný lak sa perfektne kombinuje s rôznymi druhmi manikúry a aj s extravagantným dizajnom, pričom stále vyzerá štýlovo a rafinovane.

jemná pastelová manikúra fotografie

Manikúra Glamour

Manikúra v pastelových odtieňoch ružovej, modrej alebo krémovej s prechodom do čisto bieleho vyzerá skvele! V skutočnosti, v takmer každej farbe, taký dizajn nechtov vyzerá krásne a elegantne. Hlavná vec je správne kombinovať pastelové odtiene.

pastelový manikúrny gradient

Trocha lesku

Ak sa vám zdá jednoduchá pastelová manikúra nudná, riešením je pridať lesk. Stačí pár trblietok a hneď vyzerá úžasne.