Odskúšaná domáca pomoc proti vypadávaniu vlasov a na boľavé kĺby: Na jar ju máte rovno pod nosom!

Žihľava rstie celkom zadarmo, ale jej účinky na naše zdravie sú doslova na nezaplatenie. Ak chcete naplno využiť jej liečivú silu, neváhajte ju naložiť do alkoholu, alebo obyčajnej Alpy. Ide o vynikajúci domáci recept proti vypadávaniu vlasov a proti bolestiam kĺbov a kostí.

Na čo je dobrá žihľava pri vonkajšom použití?

  • Eliminuje vypadávanie vlasov
  • Pomoc na kŕčové žily
  • Odstraňuje bolesti kostí a kĺbov
  • Podporuje a regeneruje pokožku
  • Eliminuje kožné choroby
  • Pozitívny vplyv na vlasy a kožu vlasov

Žihľava a alpa pre krásne vlasy a proti bolesti kĺbov:

Vynikajúci recept na vonkašie použitie. Žihlava v alkohole je vynikajúcim domácim liekom proti vypadávaniu liekov a pôsobí aj proti bolesti a opuchom kĺbov a svalov.

Recept:

Do pohára s objemom 0,3 litra natlačíme do výšky troch štvrtín drevenou vareškou čerstvú žihľavu a zalejeme alpou. Pohár zakryjeme alebo uzavrieme a necháme 4 dni vylúhovať, pričom každý deň žihľavu v pohári dobre potlačíme drevenou vareškou. Potom precedíme cez gázu.

Na vlasy

Ak vám vypadávajú vlasy, mali by ste si túto vlasovú vodu vtierať do pokožky hlavy každý druhý deň po dobu dvoch týždňov. Ak chcete mať zdravšie a hustejšie vlasy, stačí túto vodu používať vždy po umytí vlasov.

Na opuchy a bolesti kĺbov

Túto zmes pred spaním jednoducho natriem na boľavé kĺby – vynikajúce na bolesti zápästia a kolena. Je to perfektné na uvoľnenie bolesti. Ja túto zmes odporúčam aj na kŕčové žily!

...