Ženy, táto rada zmení spôsob, akým periete: Zabudnite na bielidlá a rady babičiek, ja som do bubna hodila toto a bielizeň žiari ako nikdy!

Všade čítam o tom, že sa vracajú späť triky našich starých mám a hoci si ich tiež rada vypočujem, mňa veľmi zaujala jedna extra moderná vychytávka, ktorú som dávnejšie videla na jednej českej televízii.

Všade čítam o tom, že sa vracajú späť triky našich starých mám a hoci si ich tiež rada vypočujem, mňa veľmi zaujala jedna extra moderná vychytávka, ktorú som dávnejšie videla na jednej českej televízii. Išlo o to, že ak chcete mať krásne bielu bielizeň, všetko, čo musíte urobiť je k prádlu prihodiť do bubna aj jednu tabletu do umývačky. Skúšala dom a môžem len potvrdiť, bielizeň krásne biela. Pre mňa úplná bomba – dokonca aj staršie biele tričko, ktoré som roky nenosila je opäť k svetu. Takže nabudúce nezabudnite – klasika prášok na pranie, aviváž (ak používate) a jedna tableta do umývačky. Pustite práčku a je to, ja používam tablety Somat, ale ako hovorili vtedy v televízii, ide to s akoukoľvek tabletou. Tak teda, praniu zdar! :-)

Agata S.