Za pár centov kúpila staré stojany na nože. Pozrite sa, čo z nich vyrobila do svojej domácnosti

Šikovná žena kúpila za pár centov staré stojany vo výpredaji. Pozrite sa, čo z nich vytvorila pre svoje ratolesti aj pre seba.

Investíciu za pár centov do starých stojanov na nože, ktoré kedysi slúžili v kuchyni, táto žena veľmi šikovne zúročila. Vytvorila z nich praktické veci pre svoje deti, ale aj pre seba. Pozrite sa na jej  kreatívne výtvory.

Kedže deti veľmi radi maľujú a tvoria, písacie ptoreby a pastelky sú často roztrúsené po celom byte.

Z prvého stojanu vytvorila hravý a najmä veľmi praktický organizér na pastelky a štetce, vďaka ktorým majú ratolesti svoje obľúbené pomôcky na kreslenie stále prehľadne usporiadané a vždy poruke.

how-to-turn-a-knife-block-into-crayon-holder-crafts-repurposing-upcycling-1-600x900

Make-a-DIY-Crayon-Holder-From-an-Old-Knife-Block-4-600x900

Z ďalšieho stojanu urobila deťom prehľadný organizér na písacie pomôcky, pravítka a ďalšie veci, ktoré bežne potrebujú pri učení sa a príprave do školy.

...

knife-block-5-850x1269

Okrem detí, si však prišla na svoje aj samotná tvorivá žena. Z ďalšieho stojanu si zhotovila prehľadný a šikovný organizér na nite a pomôcky na šitie.

knife-block-4-600x799

A ako dopadol posledný stojan? Žena ho zrenovovala, natrela obľúbenou zelenou farbou, vylepšila nápisom “ milujem varenie“. Tento kus slúži na to, na čo bol pôvodne vyrobený – je z neho stojan na nože.

knife-block-6-600x600