Ako vytvoriť z obyčajnej sviečky krásny a osobný foto darček?

Uvažujte nad vlastnoručne zhotovený darom, alebo veľmi osobným doplnkom do vašej domácnosti? Ukážeme vám, ako jednoducho rýchlo a tiež lacno môžete zhotoviť skutočne krásne kúsky.

Uvažujte nad vlastnoručne zhotovený darom, alebo veľmi osobným doplnkom do vašej domácnosti? Ukážeme vám, ako jednoducho rýchlo a tiež lacno môžete vytvoriť tie najkrajšie dary pre vašich blízkych, alebo milé doplnky do domácnosti, ktoré vás vždy zahrejú pri srdci. Všetky darčeky pozostávajú z fotografie, z ktorej môžete vytvoriť roztomilé podložky pod šálku, preniesť ich na povrch sviečky, alebo vytvoriť utešené záložky do kníh z postáv na vašich rodinných fotografiách. Inšpirujte sa krásnymi a originálnymi nápadmi, ktorých realizácia netrvá viac, než pár minút.

Fotografie na dlaždiciach

Potrebujeme:

Fotografiu

Menšie biele obkladačky

Lepidlo

Kus

Ochrannú tkaninu – podložku na druhú stranu dlaždice, aby ste nepoškriabali nábytok.

Postup:

Na povrch čistej dlaždice nalepíme fotografiu a pretrieme tenkou vrstvou lepidla. Potom z druhej strany pripevníme podložku. Môžete používať aj ako originálne podložky pod hrnčeky.

Fotografie na povrchu sviečky

Potrebujeme:

Fotografiu vytlačenú na papieri

Čistú sviečku

Fén

Voskovaný papier na pečenie

Postup:

Fotografiu na papieri priložíme na povrch sviečky, prekryjeme voskovaný papierom a fénom nastaveným na stredný výkon prechádzame blízko povrchu sviečky. Po pár minútach je fotografia pevne pripevnená na povrch sviečky.

Záložky

Na vytvorenie tohoto originálneho darčeka budete potrebovať laminovací prístroj a laminovaciu fóliu.

Vystrihnutú postavu z fotografie vložíme medzi laminovaciu fóliu a necháme zalaminovať. Potom zavesíme na ozdobnú šnúrku a originálna záložka je na svete!

Dnes najobľúbenejšie