Viete, čo dokáže cesnak, ak si ho dáte na náplasť?

Cesnak je známy ako prírodný superliek, ktorý svojimi úžasnými účinkami na naše telo, hravo tromfne mnohé prípravky z lekárne. Vedeli ste však, že dokáže hotové divy aj s našou pokožkou?

Cesnak je známy ako prírodný superliek, ktorý svojimi úžasnými účinkami na naše telo, hravo tromfne mnohé chemické lieky z obchodu. Vedeli ste však, že dokáže hotové divy aj s našou pokožkou?

Cesnak je vynikajúcim prírodným bojovníkom proti bradaviciam spôsobených Papiloma vírusom (HPV). Ide o najbežnejší tip bradavíc, ktoré sa najčastejšie objavujú na rukách a nohách. Cesnak totiž obsahuje množstvo látok, ktoré dokážu v priebehu krátkeho času nielen zastaviť rast bradavíc, ale dokáže ich z pokožky účinne odstrániť a zabrániť tomu, aby sa opäť objavili.

Táto metóda dokáže pomôcť aj v prípadoch, kedy na odstránenie bradavíc nezaberajú žiadne iné prípravky.

Postup:

Kúsok pretlačeného cesnaku (alebo plátok cesnaku) dajte na náplasť a prilepte na bradavicu. V priebehu 14 dní by po bradaviciach nemalo byť ani stopy. Dôležité je cesnak aj náplasť každý deň meniť. Dávajte tiež pozor, aby sa cesnak čo najmenej dotýkal okolitej pokožky, aby nevzniklo nepríjemné podráždenie.

zdroj: beextrahealthynow

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.