Tento otec splnil svojej rodine sen. Pozrite sa, čo vytvoril na záhrade!

Na to, aby ste svojej rodine priniesli malý kúsok neba, nepotrebujete milióny dolárov na účte ani luxusné sídla. Stačí vám odhodlanie, túžba a bezhraničná láska, vďaka ktorej zvládnete aj nemožné.

[dropcap] N [/dropcap] a to, aby ste svojej rodine priniesli malý kúsok neba, nepotrebujete milióny dolárov na účte ani luxusné sídla. Stačí vám odhodlanie, túžba a bezhraničná láska, vďaka ktorej zvládnete aj nemožné.

Tento muž, nie je ani milionár a dokonca nemá ani špeciálne stavbárske skúsenosti. Je to obyčajný chlapík, ktorý chcel pre svoju rodinu vytvoriť niečo výnimočné. To sa sa mu skutočne podarilo – sám postavil multifunkčný prírodný bazén. Počas horúcich letných dní slúži ako osviežujúci bazén, v zime sa premení na ľadovú korčuliarsku plochu a na jar je utešeným prírodným jazierkom.

Náročnú prácu zvládol sám

Muž začal s prácami na vytvorení bazéna celkom sám. Od vykopania hlbokej jamy, cez jej spevnenie, až po doťahovanie najmenších detailov. Hoci to bolo množstvo namáhavej a zdĺhavej driny, nikdy sa nevzdal. Mal totiž pre svoju rodinu jasnú víziu a tá ho motivovala, aby postupoval stále ďalej. Pozrite sa, ako sa pod rukami jedného muža – otca rodiny – premenil obyčajný dvor na malý kúsok neba.

...

 

 

zdroj: distractify