Tento muž pracuje s najslávnejšími spevákmi sveta. Keď však začala spievať mladučká dievčina, takmer onemel!

David Foster pracuje s najtalentovanejšími speváckymi hviezdami súčasnosti. Jeho texty počujeme z úst takých hviezd ako je Celine Dion či Madonna. Keď však počul spievať túto mladučkú dievčinu, takmer sa nezmohol na slovo.

David Foster je slávny americký producent a textár, ktorý spolupracuje s najväčšími speváckymi talentami súčasnosti. Do jeho portfólia patria piesne takých speváčok ako je Madonna, Celine Dion alebo zosnulej Whitney Houston. Na istom podujatí dostali možnosť zaspievať piesne tohto autora aj celkom neznámi speváci – mladé talenty s potenciálom, ktoré mali prvýkrát možnosť prezentovať svoj talent pred veľkým publikom. David mladým talentom robil hudobný doprovod.

Keď začala spievať mladučká Charice Pempengco pieseň „All by Myself“ publikum zostalo ako prikované k sedadlám. V momente, keď dievčina dospievala David neskrýval obrovské nadšenie a dojatie. Neskôr sa priznal, že počas celého vystúpenia mal zimomriavky a po tom, ako dievčina dospievala, by sa ťažko zmohol na slová. Od prvého tónu totiž vedel, že pred ním stojí obrovský talent. Napokon pozrite si jej vystúpenie sami a pridajte sa tak k miliónom ľudí, ktorý toto video s úžasom sledovali. David sa po vystúpení dievčiny stal jej oficiálnym mentorom. Určite o nej budeme ešte počuť!

Dnes najobľúbenejšie