Susedia bývajúci na kopci im videli priamo do dvora: Manželia tento problém vyriešili za jeden deň a ušetrili stovky eur!

Perfektný úkryt pred pohľadmi susedov.

Keď sa presťahujete do vlastného domu, určite si chcete užívať súkromie a odstup od zvedavých pohľadov. Manželia Kerry a Johan si v dome užívali perfektný pokoj a súkromie. Keď sa však do domu na kopci nasťahovali noví majitelia, tí im videli priamo do dvora. Manželia si však nedali pokaziť náladu a túto komplikáciu ľahko vyriešili a zabili dve muchy jednou ranou. Na záhrade si vytvorili vlastnú oázu pokoja na perfektný relax, našli úkryt pred silnými slnečnými lúčmi a zároveň majú aj súkromie, kam pohľady susedov nepreniknú. A čo je najlepšie, toto riešenie ich nestálo takmer nič. Keby kupovali pergolu z obchodu, vyšlo by ich to na stovky eur. :-)

Na záhrade vykopali 3 jamy a vložili do nich 3 drevené hranoly.

Na hranoly pripevnili 2 tyče na závesy. Závesy manželia nekupovali, ale sami si ich vyrobili – z obyčajných plachiet na ochranu nábytku počas maľovania. Jednoduché závesy jednoducho nasadili na tyče a dnes majú opäť pocit, že nie sú pod drobnohľadom susedov.

Ďalšie nápady ako si na záhrade zabezpečiť súkromie:

  

 

Dnes najobľúbenejšie