Študent nemal peniaze na internát. Takto vyriešil otázku bývania!

Joel Weber je študentom univerzity v Texase. Kedže nemal finančné prostriedky na štúdium a dochádzanie neprichádzalo do úvahy, musel si poradiť inak.

Joel Weber je študentom univerzity v Texase. Kedže nemal prostriedky na život na univerzitných internátoch, rozhodol sa, že si postaví mini príbytok na kolesách. Mini-domček je mobilný a Joel ho môže pohodlne zaparkovať v blízkosti univerzity a pokračovať tak v štúdiu s minimálnymi nákladmi na život.

Vyriešil to geniálne

Joel je študentom dizajnu a pri stavbe domčeka využil mnohé vedomosti získané nielen v škole, ale aj z vlastných skúseností, kedže často vypomáhal strýkovi pri stavebných prácach. Na stavbe pracoval mladý muž spolu s priateľmi a mini-domček tak bol čoskoro na svete. Hoci je príbytok skutočne maličký, nachádza sa v ňom všetko, čo Joel k skromnému životu potrebuje, vrátane toalety a maličkej kuchyne. Môže tu pohodlne študovať, relaxovať a keď ho omrzí výhľad z okna, domček jednoducho preparkuje na iné miesto. A čo je najlepšie, celková investícia na výstavbu mini-obydlia stála Joela menej, ako jeden rok bývania na univerzitnom internáte.

Joel je šťastný, že vďaka domčeku prežije svoj študentský život bez toho, aby sa musel zadĺžiť. Po ukončení štúdia tak môže vykročiť do života s čistým štítom a okrem toho s projektom mini-domu, ktorý sám zrealizoval.

...

zdroj: countryliving