Starostlivý otecko netušil, ako ostrihať dcérke vlasy: To, čo vymyslel, budete obdivovať aj vy!

Greg Wickherst je vdovec, ktorý sám vychováva dcérku Izzy.

Greg Wickherst je vdovec, ktorý sám vychováva dcérku Izzy. Ako dcérka vyrastala, Greg si stále viac uvedomoval, ako veľmi jej chýba prítomnosť milovanej mamy. Jednou z maličkostí, ktorá Grega veľmi mrzela bol fakt, že Izzyne rovesníčky majú vždy krásne upravené a vyčesané vlásky plné farebný sponiek a a gumičiek. On však nevedel ani len to, ako dcérke skrátiť ofinu, aby jej nepadala do očí.

greg

O pomoc poprosil ženy z miestneho kaderníctva. Tie osamelému otcovi radi pomohli a dali mu niekoľko základných rád týkajúcich sa starostlivosti o vlásky malej dcérky. Gregove pokusy boli spočiatku nesmelé, naučil sa ako správne zastrihnúť vlásky a urobiť základný chvost a jednoduchý drdol.

343

Postupne však začal pridávať rôzne ozdoby, ako napríklad pestrofarebné mašle.

432

...

Na internete si vyhľadával návody, ktoré postupne stále zručnejšie aplikoval na vlásky svojej dcérky. Skúšal stále zložitejšie a prepracovanejšie kreácie. Z dievčatka, ktoré nosilo vždy rovnaký účes sa tak stala malá slečna s úžasnými účesmi. Tento otecko si zasluhuje uznanie, čo myslíte?

530

628

720

817

Postupne sa chýry o Gregovej zručnosti rozšíri do celého mesta a začali ho vyhľadávať ďalší oteckovia, ktorí si chceli byť pre svoje malé dcérky rovnakými hrdinami, ako Greg pre Izzy.

Grega nakoniec oslovili zamestnankyne kaderníctva, v ktorom mu kedysi radili, ako ostrihať dcérku. Dnes v ňom pracuje aj sám Greg, ktorý sa stal inšpiráciou pre mnohých ďalších rodičov.

915
1118

1013

zdroj: popularne