Spoločnosť Firmáreň poskytuje služby v oblasti zakladania živností a s.r.o.

Viete si predstaviť, že by založenie firmy bolo také jednoduché, ako vytvorenie emailového konta? V skutočnosti už to také je. Všetko potrebné si môžete vybaviť online.

Keď si človek zakladá živnosť, už automaticky počíta s nevyhnutnou administratívou a dlho trvajúcim vybavovaním, ktoré s tým štandardne súvisí. Vo vašom prípade to tak však byť nemusí. Ani zakladanie firiem už nie je také komplikované, ako bývalo, a stačí na to niekoľko „klikov“ na internete. Internet veľmi ovplyvňuje túto dobu, a tak ako aj nakupovanie, či vzdelávanie, aj zakladanie firiem sa postupne presúva do online priestoru, čím sa stáva omnoho jednoduchším, a najmä pohodlnejším.

Zjednodušiť zakladanie spoločnosti viac, ako tým, že si ju môžete založiť online, sa už pravdepodobne ani nedá. Ušetríte pritom nielen drahocenný čas, ale aj peniaze. Vďaka tomu, že založenie živnosti funguje už aj online, nemusíte behať po úradoch či čakať v dlhých radoch. Stačí si sadnúť k počítaču a všetko vybavíte pohodlne hoci aj z domu. Funguje to približne tak, že si vytvoríte objednávku na založenie živnosti, a tak sa dostanete k formuláru, ktorý musíte vyplniť. Vypíšete všetky potrebné údaje, vrátane odvetvia, v ktorom by ste chceli podnikať, a v priebehu niekoľkých minút máte objednávku vytvorenú. Potom ju zašlete na adresu firmy, ktorá sa o zakladanie firiem online stará, a tá vás následne vyzve k podpísaniu žiadosti. Za všetko môžete zaplatiť online a následne vašu žiadosť vybavia za vás a všetko potrebné obdržíte poštou. Vy teda takmer nemusíte ani pohnúť prstom a podnikať môžete už od naledujúceho pracovného dňa.

Portál, cez ktorý si viete takto pohodlne založiť živnosť, alebo rovno firmu, je používateľsky jednoduchý a intuitívny, vďaka čomu si cezeň dokáže firmu založiť každý počítačovo gramotný človek. Založenie sro vám už po najnovšom nemusí zabrať viac ako 15 minút času. A nemusíte sa obávať ani toho, že by ste na to potrebovali elektronický podpis alebo právnické služby. Dnes, keď už sa veľká časť podnikania točí okolo internetu, bolo iba otázkou času, kedy si ľudia takto budú môcť aj zakladať svoje firmy. Je to výsledok snahy tímu právnikov a IT špecialistov, ktorí vyvinuli tento inovatívny nástroj, ktorý umožňuje komukoľvek založiť si firmu a začať podnikať.

Keď si zakladáte spoločnosť s ručením obmedzeným, vašou úlohou je predovšetkým zvoliť si obchodné meno a štruktúru vašej novej firmy. O zvyšok sa opäť postará spoločnosť Firmáreň, ktorá využíva najnovšie technológie v oblasti elektronizácie služieb štátnej správy. Keď vyplníte potrebné údaje, už o 14 dní môžete mať k dispozícii všetky potrebné dokumenty, ktoré vás oprávňujú k tomu, aby ste mohli začať podnikať. Nayvše to takto máte nielen bez zbytočných a zdĺhavých papierovačiek, ale aj bez stresu! A ak nastanú vo vašej firme nejaké zmeny, taktiež si ich môžete upraviť cez internet.

Prostredníctvom tohto systému nie je problém ani s tým, ak si potrebujete živnosť rozšíriť alebo pozastaviť. Pohodlné zrušenie alebo pozastavenie živnosti si rovnako môžete zariadiť cez internet a nemusíte sa zdržiavať návševou úradov, ktorých úradné hodiny taktiež nie sú vždy práve také, ako človek v danom čase potrebuje. Takto si môžete živnosť upraviť tak, ako si to práve vaša situácia vyžaduje, a to bez ohľadu na to, či ste na Slovensku alebo v zahraničí.

...

Ak by ste mali z toho obavy, rovno na ne môžete zabudnúť. Spoločnosť Firmáreň, ktorá vám pomôže vybaviť všetky náležitosti pri zakladaní firmy či živnosti, spolupracuje s renomovanými slovenskými bankami aj právnikmi, takže vám poskytne profesionálne a kvalitné služby. Zákazníci sú s ňou pritom nadmieru spokojní a pochvaľujú si najmä to, že si všetko môžu vybaviť z domu od počítača. Pripojenie k internetu má dnes takmer každý, no čas a nervy na vybavovanie na úradoch už sú vzácnosťou. Práve preto vám ochotný personál vychádza v ústrety a o všetok servis sa postará za vás.

(PR)