Do plastovej fľaše napichali zopár skrutiek: Ak sa práve chystáte jednu vyhodiť, najskôr si pozrite toto a iste si to rozmyslíte!

Každá rodina minie počas leta v priemere 2 plastové fľaše denne. Viete si predstaviť tú obrovskú kopu odpadu, ktorá končí každý deň na skládkach odpadov? Našťastie existujú šikovní ľudia, ktorí vedia, ako vďaka tomuto obávanému odpadu ušetriť a využiť v domácnosti, dielni, ba aj v záhrade. Neuveríte, no video, ktoré uvidíte nižšie ukazuje až 70 úžasných nápadov – od jednoduchých nápadov – ako napríklad oddeľovanie žĺtkov, vykrajovanie cesta, cez nábytok (o ktorom by nikto nepovedal, že je práve z plastového odpadu), cez zábavu pre deti, až po premyslené vychytávky, ktoré vám ušetria elektrtinu a pomôžu v situáciách núdze. Pozrite si všetky, skutočne sa to oplatí!

Osviežujúca letná zábava pre deti

Stačí predierkovať pomocou obyčajných klincov alebo skrutiek, napojiť na hadicu a deti majú postarané o zábavu. Ak chce používať na zalievanie, urobte pár dier v dne fľaše a používajte ako klasickú hlavicu na hadicu.

Pasca na myši

Do vnútra sa dostanú, avšak von už nie.

Zlepší signál na vašom mobile

Toto oceníte najmä v situáciách núdze, keď poruke nemáte nič, okrem fľaše s vodou. TU nájdete návod!

Vykrajovátko

Na uskladnenie a jednoduché dávkovanie plastových tašiek

Odšťavovač

Klimatizácia

Originálny náramok

Držiak na dáždnik

Samozavlažovací črepník

To bola len malá ochutnávka, pozrite si toto!

Dnes najobľúbenejšie