Nemôžete vy alebo vaše dieťa pokojne spávať? Táto domáca kúra zaberá lepšie ako tabletky na spanie!

Problémy so spánkom trápia čoraz viac ľudí. Štatistiky dokonca ukazujú, že ide o jeden z najčastajších zdravotných problémov dospelej populácie v súčasnosti. Nespavosť podľa odhadov trápi niekoľko sto miliónov ľudí na celom svete. Ak ste jedným z nich, viete, aké frustrujúce tieto problémy môžu byť.

Nespavosť je veľmi závažný problém, ktorý by ste mali konzultovať s lekárom. Dnes vám však pomôžeme, ako si ešte navyše môžete pomôcť sami vyrobením jednoduchej masti sami doma. Nápomocné nám pritom budú čisto prírodné oleje.

 

Potrebujeme

[line_list]

  • 1 šálku čistého panenského kokosového oleja
  • 1 šálku čistého extra panenského olivového oleja
  • 1 čajovú lyžičku včelieho vosku
  • 1/2 čajovej lyžičky oleja s vitamínom E

[/line_list]

 

...

Postup

Rozpustíme kokosový olej, olivový olej a včelí vosk v teplom vodnom kúpeli za stáleho miešania. To bude trvať 10 – 15 minút, keďže chceme, aby sa prísady topili pomaly. Mixér nie je potrebný.

Keď sa včelí vosk úplne roztaví, nalejte zmes do pohárov a nechajte vychladnúť. Prikryjeme pokrievkou, kým sa zmes úplne neochladí. Doba použiteľnosti je asi 8 mesiacov.

 

Ako masť používať

Naneste masť na spodnú časť nôh bezprostredne pred spaním a jemne ju vmasírujte. Obujte si ponožky, aby ste nezašpinili posteľnú bielizeň a uložte sa k spánku.

Už po niekoľkých použitiach pocítite omnoho plynulejšie zaspávanie a kvalitnejší spánok.