Po výmene kolies nechal manžel v garáži staré disky: Žena sa ich chcela zbaviť, no potom prišla s geniálnym plánom, ako ich využiť v záhrade!

Po výmene kolies manžel odložil staré disky do garáži a už celé mesiace tam zaberali miesto. Hoci sa s manželkou dohodli, že disky čoskoro odstráni, stále sa nemal k činu a tak manželke postupne došla trpezlivosť.

Po výmene kolies manžel odložil staré disky do garáži a už celé mesiace tam zaberali miesto. Hoci sa s manželkou dohodli, že disky čoskoro odstráni, stále sa nemal k činu a tak manželke postupne došla trpezlivosť. Počas teplého popoludnia vybrala disky von, priniesla aj nalámané kúsky starých dlaždíc z bývalej kúpelne, íl na modelovanie a pustila sa do práce. Zo starých diskov postupne vytvorila unikátne kvetináče do záhrady. Pozrite sa ako táto šikovná žena postupovala:

Najskôr polo potrebné povrch diskov ošetriť a zbaviť hrdze.

Potom naniesla na povrch rámu íl a kúskami dlaždíc a sklenených guľôčok vyzdobila celý povrch disku originálnou mozajkou.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Keď bola mozaika hotová, povrch disku bolo potrebné nechať dostatočne zaschnúť. Nakoniec prišlo vystlanie vnútra črepníka hmotou zo starého visiaceho kvetináča a nakoniec navrstvenie zeminy a zasadenie samotných kvetov. Potom už bolo potrebné len črepníkom nájsť správne miesto v záhrade.

Toto je výsledok:

A ďalšie výtvory:

Okrem črepníkov môžete dať starým diskom aj iné využitie. Napríklad z nich môže vzniknúť originálne záhradné ohnisko!

Alebo držiak na hadicu