Zázrak pre ploché brucho, na ktorý nedám dopustiť: Rozpúšťa tuky a zatočí aj s angínou a chrípkou!

Tento nápoj pijem vždy pred letom, keď chcem zhodiť nejaké ti kilo a tiež aj v období viróz, hrdla-bôľov a slabšej imunity.

Tento nápoj pijem vždy pred letom, keď chcem zhodiť nejaké ti kilo a tiež aj v období viróz, hrdla-bôľov a slabšej imunity. Ak chcete schudnúť, nezabúdajte okrem tohto nápoja aj na dostatočný príjem tekutín, obmedzte vyprážané, nezdravé veci a nápoj bude fungovať. Používam pravidelne a mám s ním len dobré skúsenosti.

Hlavné zložky sú zázvor, citrón, mäta a obyčajná voda – v lete pijem vychladené, cez zimu je najlepšia voda izbovej teploty alebo zelený čaj. Spolu sú tieto tri zložky veľmi silné, rozpúšťajú tuky a navyše vám aj vzpružia imunitu. Ak máte angínu alebo zápal, zázvor si s ním rýchlo poradí. Odporúčam!

Potrebujeme:

Šťavu z 2 citrónov,

1,5 litra vody alebo zeleného čaju (zo sypaného čaju),

4 cm koliesko ošúpaného zázvoru

6 lístkov čerstvej umytej mäty

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Postup:

Do vody nalejeme citrónovú šťavu, pridáme umyté lístky mäty a na drobno pokrájané kúsky zázvoru. Premiešame a necháme asi 15 minút odležať, aby sa spojili chute. Pijeme počas dňa, väčšinou po jedle, pretože nápoj pomáha okrem iného aj lepšie stráviť prijaté jedlo a urýchľuje váš metabolizmus.

Prajem veľa zdravia! :-)

Janka