Nebudete veriť, že ide o ten istý byt: Mladý pár si zobral do parády starý byt v paneláku a miesto, ktoré predtým nikto nechcel im dnes každý závidí!

53 metrov štvorcových a cena, ktorá bohužiaľ korešpondovala s tým, ako byt vyzeral. Išlo však o jediný byt, ktorý si mladá dvojica mohla dovoliť. Staré tapety, linoleum, kúpeľňa v hroznom stave a plagáty, ktoré zakrývali diery v stenách. Keď toto miesto ukázali svojim priateľom a rodine, tí len ohŕňali nosom a nechápali, prečo si mladí ľudia vybrali pre svoj ďalší život práve toto miesto. Keď sa rozhodli, že byt odkúpia, hneď sa pustili do rekonštrukcie a premenili nevľúdny priestor na domov snov.

Kuchyňa sa dostala na radu ako prvá!

Nová pani domu chcela z maličkej kuchyne vyťažiť čo najviac. Kedže v nej bolo len minimum miesta a aj svetla, stavila na bielu farbu a maximálne využitie úložného priestoru. Priečka oddeľujúca kuchyňu a jedáleň zmenšili a tým opticky výrazne zväčšili celý priestor.

Premena kuchyne určila celý ráz ďalšej rekonštrukcie. S svetlé farby, jednoduchosť a čo najviac opticky zväčšiť priestor.

Obývacia izba

Kúpeľňa

...

Chodba

Izba