Mamička vzala starý plech na pečenie: Nesnažila sa ho však vyčistiť, ale vzala dláto a prišla s niečím, čo by nám nikdy nenapadlo!

Suzy hovorí, že všetko sa začalo s jej prvým pripáleným plechom. „Keď som sa snažila pripálený povrch vyčistiť, povrch sa celkom ošúchal a vedela som, že už ho na pečenie nepoužijem.“

Suzy hovorí, že všetko sa začalo s jej prvým pripáleným plechom. „Keď som sa snažila pripálený povrch vyčistiť, povrch sa celkom zošúchal a vedela som, že už ho na pečenie nepoužijem.“ Šikovná mamička však dostala celkom iná nápad, ako plech využiť – vzala dláto náradie z manželovej dielne a pustila sa do práce. Keďže mal plech tenké dno, vedela, že sa bude dať prederaviť bez väčšej námahy. Z plechu odrezala boky a na plochú časť začala pomocou dláta robiť menšie dierky. Tie nakoniec vytvorili jedinečný obraz, ktorý mamička dotvorila tak, že ho jednoducho prestriekala farebným sprejom a potom zavesila do kuchyne. Odvtedy sa pripáleným plechom skôr poteší, ako by ju to malo nahnevať. Dokonca, staré plechy jej nosia aj kamarátky a ona ich mení na úžasné veci. Na zdobenie tiež používa alobal či lepiacu pištoľ – lepidlo nechá zaschnúť a vytvorí tak 3D efekt. Tiež experimentuje s tvorbou farebnej mozaiky na plechu.

Dokonca, vyrobila aj takéto originále dlaždice do kuchyne!

...

Ďalšie nápady, ako využiť staré plechy a formy na pečenie