Ľutujem, že som tento trik nepoznala pred rokmi: Úplne jednoduchá finta, vďaka ktorej sa vám na rámoch obrazov nebude usádzať prach!

Neznášate utieranie prachu na rámoch obrazov: Trik, vďaka ktorému sa na nich bude usádzať OMNOHO menej!

Tiež patríte k ľuďom, ktorí majú veľa obrazov rodiny a všetkého možného na stenách a preto musíte každý týždeň tráviť čas utieraním prachu z tých ťažko dostupných miest na ráme? Poradím vám, ako s tým skoncovať, tento tip poznám už rok a som zaň veľmi vďačná. Takže, jediné, čo musíte urobiť, je potrieť rámy avivážou. Bude na ne OMNOHO menej sadať prach a keď ho budete zotierať, tiež uvidíte rozdiel. Ja som tento trik najskôr skúsila na obrazovku na telke, tak som vyskúšala aj na obrazy – teraz už natieram raz za čas na rámy aj sklenenú výplň obrazov (rámy, ktoré natieram nie sú z dreva, také totiž doma ani nemám :-D). Teraz mám krásne steny plné obrazov, fotiek a nemusím sa rozčuľovať nad neustálym utieraním prachu, odporúčam.

A ešte jedna moja babská finta, ktorá sa týka umývania okien. Nabudúce vyskúšate namiesto drahých prostriedkov 3 šálky vody a 2 lyžičky bóraxu. Okná budú žiariť ako nikdy!

Kristína V.