Okná a zrkadlá sa nikdy takto neleskli: Geniálna finta na sklo bez šmúh v celom byte, leštidlá môžete pokojne vyhodiť!

Neuveríte, aké skvelé výsledky som takto dosiahla – všetko sa len-tak lesklo a nepotrebovala som už žiadne leštidlá a podobné veci.

Dobrý deň, má pre vás super tip, ktorý som odskúšala len nedávno na základe vášho článku. Písala ho nejaká dobrá duša o využití tabliet na čistenie protéz pre čistú práčku bielizeň. Skúsila som a skutočne môžem potvrdiť, že to funguje a že na to stačia naozaj tie najlacnejšie tablety z drogérie. Chcem sa však podeliť o iný môj zlepšovák s týmito tabletami, o ktorom som zatiaľ nikde nečítala, ale napadlo mi to a tak som skúsila. Tablety som použila na čistenie okien a neskôr aj zrkadiel a skiel v domácnosti. Neuveríte, aké skvelé výsledky som takto dosiahla – všetko sa len-tak lesklo a nepotrebovala som už žiadne leštidlá a podobné veci. Vydrhala som tak aj rámy – na zrkadlách a oknách – super výsledok bez námahy, vrelo odporúčam, mám to čerstvo odskúšané!

Ako na to?

Vo vandlíku som si rozpustila 2 tablety a s túto tekutinu som použila na čistenie okien, rámov zrkadiel aj vitrín v dome. Všetko sa úžasne leskne a ani keď svieti priamo na sklo slnko, nevidno žiadne šmuhy!

Majka C.

 

Dnes najobľúbenejšie