Zabudnite na ocot a jedlú sódu: Toto vyčistí práčku, vybieli záclony a zatočí s vodným kameňom, môžete to vyskúšať hneď!

Dobrý deň, chcem sa podeliť o nápad, s ktorým prišla moja dcéra a ktorý si ja osobne neviem vynachváliť.

Dobrý deň, chcem sa podeliť o nápad, s ktorým prišla moja dcéra a ktorý si ja osobne neviem vynachváliť. Problémom u mňa bolo hlavne pranie športového oblečenia, pretože som mala pocit, že nie je dobre vypraté a to som používala všetky možné odporúčané pracie prostriedky. Prala som normálne pri odporúčanej teplote 30 stupňov, ale  prádlo sa vôbec nevypralo dobre. Viete, čo mi pomohlo? Obyčajné tablety na čistenie protézy. 2-3 dám do bubna vždy, keď periem pri nižšej teplote (ale občas ich fuknem aj pri vyššej teplote). Prádlo je čisté a voňavé, navyše, tablety rozpúšťajú vodný kameň a usadeniny, takže sa vám poďakuje aj práčka. Na záver chcem povedať, že používam tie úplne najlacnejšie tablety, aké na trhu sú.

Milka K.

„Odporúčam pre každého, kto má zažltnuté záclony a potrebuje ich rýchlo a skutočne účinne vybieliť (trik z TV Barrandov). Záclony dajte do vody (vody len toľko, aby boli záclony celkom ponorené) a pridajte asi 3 tablety. Nechajte v tejto zmesi dobre vymáčať a môžete aj premiešať rukami. Potom operte ako zvyčajne. Záclony sú krásne biele bez práce.“

Radka V.

„Ja dávam tieto tablety do WC nádržky, keď sa potrebujem zbaviť vodného kameňa. Dám asi 3 tablety a s vodným kameňom je pokoj.“

Maťa J.

Ak máte v záchodovej mise vodný kameň a prípadne aj hrdzu, do misy vhoďte dve až tri tabletky, nechajte pôsobiť pár hodín a potom vyčistíte kefou!

 

Dnes najobľúbenejšie