Chcete žiarivo biely úsmev? Pomôže vám jednoduchý trik!

Krásny biely chrup dnes môže mať ktokoľvek. Trh totiž ponúka niekoľko skvelých pomocníkov, vďaka ktorým budete vyzerať aj vy ako hviezdy z červeného koberca.

Krásny biely chrup dnes môže mať ktokoľvek. Trh totiž ponúka niekoľko skvelých pomocníkov, vďaka ktorým budete vyzerať aj vy ako hviezdy z červeného koberca.

Starostlivosť o zdravie chrupu by mala byť samozrejmosťou. Preto netreba zanedbávať preventívne prehliadky a zuby si poctivo čistiť. No stále sa dá toho urobiť aj viac.

Keď má človek zdravé a pekné zuby, je nielen atraktívnejší a sebavedomejší, ale určite aj zdravší. No čoraz viac ľudí preferuje aj rozšírenú starostlivosť o svoje zuby, k čomu sa ráta aj ich bielenie. Pre tých, ktorí to ešte nevyskúšali, treba dodať, že strach zo zubára ako argument neobstojí. Bielenie sa dá totiž praktizovať aj z pohodlia domova a bez toho, aby vás to finančné zruinovalo.

Nenáročné bielenie zubov zabezpečia bielacie pásiky, ktoré sa aplikujú veľmi jednoducho, šetria čas aj peniaze, keďže nemusíte chodiť k zubárovi a minúť naňho veľa peňazí. Okrem pásikov ponúka trh aj pasty od výmyslu sveta, ktoré sľubujú vybielenie chrupu, a to od lacnejších až po drahšie značky. Hitom je aj čierna pasta, pričom tajomstvo sa skrýva v aktívnom čiernom uhlí.

Pri bieliacich pastách však zrejme nie je taká vysoká pravdepodobnosť dokonalého vybielenia chrupu, no za to najsilnejšie bieliacie pásiky dokážu priam zázraky. Doslova vás zmenia na nepoznanie. Možno sa to nezdá, ale chrup belší len o pár odtieňov má veľký efekt. Určite za to môže práve úsmev, ktorý bude pôsobiť žiarivejšie, čím bude aj tvár celkovo pôsobiť atraktívnejšie.

Viete, o tom, že bielacie pásiky sú účinné, používajú ich aj vaši známi, no vy ste ich ešte stále nevyskúšali? Možno sú za tým obavy, či to vašim zubom neublíži, no ozhodne nie sú na mieste. Bielacie pásiky sú totiž úplne bezpečné. Takýto spôsob bielenia zubov je zároveň tým najobľúbenejším na svete. Samozrejme, táto metóda je rovnako bezpečná a účinná, aj z hľadiska ingrediencií, presne takisto, ako keby ste navštívili zubára.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Bielacie pásiky sú absolútne vhodné aj pre ľudí s citlivými zubami. Riešia tak problém, pre ktorý sa mnoho ľudí neodhodlá nechať si vybieliť zuby. A fungujú úplne jednoducho. Pásik odlepíte od fólie a gélovou časťou prilepíte na zuby. Po tom, ako necháte účinkovať určený počet minút, pásik odlepíte a prípadné zvyšky gélu poutierate. Neodporúča sa tesne predtým použiť zubnú pastu. To znamená, že zuby by ste si mali umyť v predstihu, no hlavne sa držať inštrukcií, ktoré sú k pásikom priložené.

Trh ponúka široký sortiment, čo sa týka výbavy na bielenie zubov. Jedni z najlepších sú napríklad bieliacie pásiky na zuby CREST. Tie sú napríklad veľmi obľúbené v USA, kde ich používajú tínedžeri aj starší ľudia. Veková hranica sa pohybuje od 17 do 55 rokov. Podľa výrobcu sú dokonca jedným z hlavných dôvodov, prečo majú Američania tak biele zuby. Ako všetci vieme, hoci je tam rozšírená nadváha, funguje tam aj opačný trend, a to pestovanie kultu tela. Atraktívny chrup je potom už len čerešničkou na torte.

Nezáleží však na tom, ako ste národnosti a na ktorom kontinente žijete. Krásny úsmev môžete mať totiž aj vy, a to bez toho, aby zaplakala vaša peňaženka. Okrem krajšieho vzhľadu sa vám totiž aj zvýši sebavedomie. A už ste rozmýšľali nad tým, ako potom budete vyzerať na fotkách a ako budete pôsobiť na ľudí? Aj malé detaily totiž dokážu urobiť veľké divy a ak si k tomu môžete dopomôcť domácou metódou bielenia si zubov pomocou bieliacich pásikov, nemáte nad čím váhať.