Chcete potešiť svoju drahú novou kabelkou? Prinášame manuál, ako na to

Množstvo žien nakupuje zo všetkého najradšej nové topánky a kabelky. Ak je na tom podobne aj vaša partnerka či manželka, vieme, ako na to, keď jej chcete novú kabelku kúpiť osobne a ako prekvapenie. Základom je nebyť držgroš a poznať jej vkus.

Množstvo žien nakupuje zo všetkého najradšej nové topánky a kabelky. Ak je na tom podobne aj vaša partnerka či manželka, vieme, ako na to, keď jej chcete novú kabelku kúpiť osobne a ako prekvapenie. Základom je nebyť držgroš a poznať jej vkus.

Hovorí sa, že jedným z najlepších liekov na ženský smútok či dokonca hnev, je nakupovanie. Medzi veci, ktoré ženy kupujú zo všetkého úplne najradšej, patria jednoznačne kabelky. Ženy sú však mimoriadne márnotratné bytosti, a tak im skoro nikdy len jedna univerzálna kabelka nestačí. Lenže nie každá dáma má dostatočne veľký rozpočet na kúpu rôznych kvalitných kabeliek každej farby či tvaru. Musí rozmýšľať aj ekonomicky, v dôsledku čoho si často kúpi aj menej kvalitný kúsok, ktorý o pár mesiacov vymení za nový.

Muži bývajú v tomto smere pragmatickejší. Aj oni sa chcú pekne obliekať, no moderný a dobre zarábajúci muž myslí hlavne na budúcnosť. Ak si kúpi nové topánky, tak také, ktoré mu vydržia čo najdlhšie a budú sa hodiť ku všetkému. Ak má žena takéhoto partnera, má vyhraté. Má totiž takmer stopercentnú istotu, že ak jej niečo kúpi ako darček či už k narodeninám, alebo len tak, nebude to len tak hocičo. A moderní muži veľmi dobre vedia, že v tomto prípade sú zásahom do čierneho Dámske Kabelky, Tašky Tommy Hilfiger. Ak ste sa rozhodli svoju drahú potešiť nejakou novou kabelkou, mali by ste si najprv osvojiť pár rád, ako si jej nákupom nevyrobiť trapas.

Kvalita, atraktívny dizajn a cena, ktorá tomu zodpovedá, no zároveň vám z peňaženky nevytiahne celú výplatu a nedonúti vás byť nasledujúci mesiac len na rožkoch a instantných polievkach – aj tak by sa dali charakterizovať doplnky od značky Tommy Hilfiger, v tomto prípade štýlové dámske kabelky. Ak ste sa rozhodli kúpiť svojej partnerke kabelku, s touto značkou nič nepokazíte. No ešte predtým, ako sa jej rozhodnete kúpiť ten najlepší kúsok, si najprv nenápadne poobzerajte, aké typy kabeliek vaša drahá vlastne nosí. Ak najradšej nosí tašky cez plece, tak nemáte nad čím váhať. Dámske Kabelky, Tašky Tommy Hilfiger Crossbody sú nielen štýlové, ale aj praktické.

Iné ženy by si napríklad tašku cez plece dali len vo výnimočných prípadoch a ako pravé dámy nosia výhradne kabelky do ruky. Je na tom podobne aj vaša drahá? Kabelky, Tašky Tommy Hilfiger Do ruky sú potom tou správnou voľbou. No či už pri pri kúpe crossbody tašky, alebo kabelke do ruky, by ste mali zapnúť svoje typicky mužské zmýšľanie, a to, či sa daná kabelka bude hodiť nielen k nositeľke ako takej, ale aj k jej šatníku, ale aj ako dlho by z hľadiska kvality mohla vydržať. Ak napríklad vaša priateľka či manželka neznáša vzory, kúpa kabelky so vzormi by bol krok vedľa. V tom prípade voľte kabelku s jednou či dvomi farebnými plochami. Ale aj z hľadiska farieb si najprv zapamätajte, akej farby vlastne nosí oblečenie či topánky. No niekedy sú ženy nevyspytateľné, a ak napríklad nikdy nemali modrú kabelku, neznamená to, že nemusia po nej túžiť. Ak sa teda svojej drahej rozhodnete kúpiť novú kabelku, vyberte takú, akú by si možno sama nemohla dovoliť alebo by na ňu nemala odvahu, no pritom po nej vždy túžila. Základom je preto svoju polovičku vždy pozorne počúvať, pamätať si, čo hovorí, aj keď môže ísť len o detaily. No práve na nich niekedy stojí veľa, práve detaily sú niekedy najdôležitejšie, najmä mužom uľahčujú rozhodovanie o tom, čo žene na niektorý sviatok kúpiť a ako jej urobiť ozajstnú radosť. Ženu by ste totiž nikdy nemali odbiť, ale pomôcť plniť jej sny a robiť jej radosť, napríklad aj kúpou novej kabelky.