Ako zvýšiť pôžitok zo svojho života

Spríjemniť si život sa dá rôznym spôsobom. Pre každého z nás je iný. Vieme sami, čo je pre nás najlepšie a správne nás naladí. Často siahneme po nami osvedčenom spôsobe, o ktorom sme presvedčení, že zaberie. Iste máte aj vy ten svoj. Nečakáme, že sa s nami podelíte, ale chceme vám ponúknuť niečo nové.

Jedlo vždy zaberie

Najistejším riešením, ako niekoho potešiť, je dobré jedlo. Naše chuťové poháriky , a nielen tie, sa nám poďakujú. Dobré jedlo dokáže vyčariť úsmev na každej tvári a vynikajúcu náladu. Zvlášť potomkovia mužského rodu sú náchylní na takýto druh potešenia. Určite nič nepokazíme skvelým jedlom. A receptov na internete nájdeme na každý deň iný. No nie je to zďaleka jediný spôsob. Ponúkneme vám ich, samozrejme, viac.

Darčekom nič neskazíme

Obdariť blízkeho darčekom nemusíme iba na narodeniny, či podobný sviatok. Dobrú náladu dokáže vyčariť obyčajná drobnosť, ak ju darujeme s láskou. Nech má obdarovaný pocit, že nám na ňom záleží. Či už ide o manžela, priateľku, mamičku alebo aj dobrého suseda. Darček nemusí byť drahý a aj maličkosť vie spríjemniť čas ľuďom okolo nás. A o to predsa ide, nie?

Darčeky zadarmo?

Niektoré darčeky však dokážu rozveseliť deň aj bez peňazí. Źe neviete? No predsa obyčajný úsmev, objatie alebo povzbudivé slovo. Hneď je deň krajší, ak stretnete niekoho, kto vás dokáže rozosmiať. Takže nelámte palicu, že nemáte peniaze. Spríjemniť si život sa dá aj pozitívnym prístupom k problémom. V úvode sme spomínali osvedčené recepty. A čo tak vyskúšať neosvedčené?

Netradičné, ale účinné

V poslednom období sa vrece roztrhlo s rôznymi zážitkovými darčekmi. Jedným z nich sú aj masáže. Sú rôzne , od klasických až po netradičné. A keď sme už pri tom, vyskúšali ste už niekedy tantra masáž? Alebo od začiatku. Viete vlastne, aká je tantrická masáž? Pokúsime sa vás naladiť na takýto netradičný druh pôžitkov života. Tantrická masáž je totiž celotelová, ktorá sa nevyhýba ani intímnym partiám. Je spojením masáže klasickej, taoistickej, ktorá pracuje s energetickými centrami a tantrickým učením. Je vhodná rovnako pre ženy ako pre mužov, dokonca pre páry. Prebudí a príjemne naladí celé telo. Tieto masáže vykonávajú skutoční profesionáli znalí svojho remesla. Možno nezaškodí sa trochu vzdialiť od zabehaných koľají a vyskúšať niečo nové a nepoznané. A ktovie, možno práve to sa stane tým naším osvedčeným receptom na spestrenie nášho pobytu na na Zemi.

...