AJ Produkty: Nie je to len o hokeji

AJ Produkty sa z malej rodinnej firmy vypracovali na veľkú medzinárodnú spoločnosť, ktorá ponúka vybavenie do kancelárií, skladov, priemyslu, reštaurácií, jedálenské zostavy a vybavenie do kaviarne.

Jeden z hlavných sponzorov Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, skupina AJ Produkty, ktorá bola založená vo Švédsku, nie je len o hokeji. Okrem ľadového hokeja je však sponzorom aj v iných športoch, napr. florbal, basketbal, biatlon alebo hádzaná.

AJ Produkty si môžete v ľadovom hokeji všimnúť hlavne na rozhodcoch, ktorí majú na zadnej strane svojich dresov práve logo tejto Švédskej spoločnosti. Tá bola pôvodne len iba rodinným podnikom, no dnes má vďaka 26 spoločnostiam zastúpenie až v 19 európskych krajinách.

Svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné výrobky a služby za prijateľné ceny. Už od založenia sa táto spoločnosť sústreďuje predovšetkým na predaj nábytku a vybavenia pre kancelárie, sklady a priemysel. Okrem toho môžete v ich e-shope nájsť aj vybavenie do šatní, reštaurácií, jedálenské zostavy alebo stoly a stoličky do kaviarne. Svojou kvalitou výrobkov a služieb, prijateľnými cenami a širokou ponukou sa AJ Produkty vypracovali na obrovskú medzinárodnú spoločnosť.