O tomto tipe som už písala asi dva roky dozadu, ale teraz by som vám rada povedala aj o výsledkoch. Ide o výživu a hotový životabudič pre izbovky. Ja používam už dva roky a rastliny sú krásne, ako keby vôbec nemali horšie obdobia (dokonca aj počas horúceho leta a zimy). Väčšinou pestujem zelené rastliny – pestujem už 20 rokov, ale takéto krásne ešte neboli. Táto výživa je skutočný zázrak.
Potrebujeme:
10 litrovú nádobu
Škrupinky od vajec
Kávová usadenina (používam tú z kávovaru)
Dažďovú vodu alebo prevarenú – nie priamo z vodovodu
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
