To je nápad!
Hľadať

Takto som raz a navždy vyriešila problém s neustálym namŕzaním chladničky: Teraz spotrebuje neúmerne menej elektriny a nenamŕza!

Moja chladnička má už síce svoje roky, ale kedže stále slúži, bolo by mi ľúto vyhodiť ju. Najväčším problémom bolo namŕzanie zadnej steny na chladničky, ktoré spôsobí, že chladnička vám žerie omnoho viac elektriny.

To je nápad!
To je nápad!Redaktor
2. novembra 201719:16
Takto som raz a navždy vyriešila problém s neustálym namŕzaním chladničky: Teraz spotrebuje neúmerne menej elektriny a nenamŕza!
Čítate 2. stranu článku...

Aby vám tesnenie dlho vydržalo

Aj poškodené tesneneie môže spôsobiť nadmernú tvrobu ľadu a vysokú spotrebu energie. Aby vám vydržalo čo najdlhšie, najskôr ho dobre umyte obyčajnou vodou so saponátom a potom natrite glycerínom.

Tak toto sú moje rady, ešte nezabudnite, že tovar by nemal byť nalepený na zadnej stene chladničky a tiež že treba pravidelne čistiť žliabok na odtekanie vody – ja používam obyčajnú slamku. Moja chladnička má už riadne cez 10 rokov a stále je dobrá.

Ľubka N.

Google News

Sledujte nás na Google News

po kliknutí zvoľte „Sledovať“

Značky:#chladnička#námraza#namŕzanie

Výber pre vás