Bielidlo rozpustíme v teplej vode podľa návodu na obale. Počkáme, kým sa bielidlo rozpustí a môžeme začať. Je dobré nalievať na menšie plochy a dôkladne rozotrieť na konkrétnu plochu – nedrhnite, sústreďte sa na to, aby sa tekutina dostala na celý povrch a aby neuschla. Nechajte pôsobiť niekoľko minút – bielidlo začne pôsobiť a vytiahne z dlažby špinu. Potom prebehnite po dlažbe ešte párkrát kefou – v rôznych smeroch a opláchnite. Môže sa vám stať, že do škár budete potrebovať piesok doplniť piesok – ak môžem odporučiť, stavte na kremičitý piesok a máte istotu, že burina sa škár už nevráti.
Jaroslav V.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“

