Zo starých zásuviek som vyrezal časť na sedenie. Poslúžilo mi na to pevné čelo. To som následne natrel ochranným náterom a prilepil k vedrám.
Potom som začal so striekaním izolačnej peny v spreji na povrch vedier a aj na sedaciu časť – na olemovanie. Nezabudnite pracovať v ochranných rukaviciach.
Potom so všetko nechal dobre zaschnúť a penu som si orezal a upravil. Poslednou vedou bolo už len dekoračné nafarbenie povrchu. Najjednoduchšie je použiť farbu vo spreji a nechať dobre zaschnúť.
Lavička je hotová. Izolačná pena je veľmi odolná a teda lavičku môžeme nechávať vonku počas horka ale aj v zime, keď teploty klesajú pod nulu.
zdroj: vickiejohnson
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“


