Moja manželka túžila po sedení na zadný dvor. Strom, ktorý sme spolu zasadili za tie roky poriadne vyrástol a tak poskytoval príjemný chládok počas horúcich dní. Jediné, čo chýbalo bola lavička, na ktorej si môžeme v záhrade vypiť kávičku a len tak odpočívať. Keď manželka odišla na návštevu k sestre, rozhodol som sa prekvapiť ju vytúženou lavičkou. Napadlo mi, že by som na jej výrobu mohol použiť staré haraburdy, ktoré sa nám povaľujú v garáži a tak by som zabil dve muchy jednou ranou.
Na výrobu lavičky som použil:
Dve vedrá od farby (20 litrové)
Izolačnú penu bielu
Staré zásuvky
Náter na ochranu dreva
Farbu v spreji
Postup:
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
