27 rokov prestavoval starú stodolu. Pozrite sa, čo z nej vytvoril!

Muž kúpil porozpadnutú vidiecku stavbu v roku 1988. Išlo o zanedbanú poľnohospodársku usadlosť s rozlohou 150 metrov štvorcových.

Neuveriteľná vôľa a trpezlivosť. Aj takto by sa dal označiť príbeh Stephena Chidgeyho, ktorý celé roky prestavoval zanedbanú dedinskú usadlosť na pobreží. Jeho úsilie však stálo za to, polorozpadnutú stavbu premenil na dom snov.

Muž kúpil porozpadnutú vidiecku stavbu v roku 1988. Išlo o zanedbanú poľnohospodársku usadlosť s rozlohou 150 metrov štvorcových.

Tam, kde iní videli len hŕbu trosiek a odpadu, videl Chidgey nádherné vidiecke sídlo ako stvorené pre odpočinok a pokojný život neďaleko pobrežia. Hoci ho rodina aj priatelia odhovárali, muž sa s vervou jemu vlastnou pustil do náročnej rekonštrukcie celkom sám. V priebehu prác sa objavili mnohé problémy. Rozpadajúce sa steny, poškodené základy a mnohé ďalšie drobné komplikácie, ktoré sa v priebehu pokračujúcich prác hrnuli z každej strany.

Napriek všetkým problémom a nepochopeniu zo strany okolia sa muž nevzdal. Dnes je jeho dielo takmer dokončené a už teraz láka obrovskú pozornosť turistov navštevujúcich malebnú rybársku dedinku Padstow, v ktorej dom stojí. Výsledok jeho práce si môžete pozrieť vo fotogalérii.

27 rokov prestavoval starú stodolu. Pozrite sa, čo z nej vytvoril

zdroj: uniquehomestays

 

Dnes najobľúbenejšie