Toto majte celú jeseň a zimu poruke: Najsilnejšia vzpruha pre imunitu a proti chorobám!

1212

Tento starý liek podľa portálu sovkusom využívali ľudia v najdrsnejších podmienkach ďalekého Sibíru. Tam, kde neboli lekárne a prvá pomoc lekára nablízku, museli si ľudia poradili sami. Prišli na to, že kombinácia týchto troch prísad dokáže výrazne posilniť imunitu, dodáva silu, jasnú myseľ a chuť do života. Čo nevedeli je, že vplýva na zdravie vnútorných orgánov, zlepšuje prekrvenie, okysličenie, posilňuje srdce a cievy. Nehovoriac o množstve vitamínov, živín a antioxidantov, ktoré vám preniknú priamo do krvi.

Chcel by som hovoriť o zdokonaľovaní a posilňovaní zmesí jedného z sibírskych bylinkov. Každá zo zložiek má pozitívny vplyv na prácu celého organizmu. Nemusíte byť lekár alebo bylinkár, aby ste našli všetko, čo potrebujete. Stačí ísť do obchodu.

Zdravotný elixír

Potrebujeme:

  • 1 kg pohánky
  • 1 kg vylúpaných lúpaných vlašských orechov
  • 0,7 kg kvetového medu

Príprava: Zomeľte pohánku a orechy v mlynčeku na kávu, naložte do medu, premiešajte a uložte do chladničky . Môžete robiť z polovičnej, alebo naopak aj z väčšej dávky, je to na vás. Vezmite si taký ľudový trikrát denne/1 lyžica počas 30 dní. Môžete pridať aj zomleté sušené hrozienka, sušené marhule. Základom je však vždy pohánka, orechy a med.

Prečo pomáha Pohánka je bohatá na makro a mikroelementy, vitamíny a železo. Napriek tomu sme mnohokrát napísali o výhodách medu, pravdou je, že je schopný liečiť telo na bunkovej úrovni. Pokiaľ ide o vlašské orechy, sú bohaté na zdravé mastné kyseliny, prospievajú mozgu, tráviacej sústave, vnútorným orgánom a našej imunite.

Po mesiaci sami zhodnoťte, ako sa budete cítiť a najmä budete vidieť, že choroby sa na vás už nechytajú!

Foto: sovkusom
Foto: sovkusom
Foto: sovkusom
Foto: sovkusom
Foto: sovkusom
Foto: sovkusom
Témy:


Pridajte svoj komentár