Žiadne závesy ani rolety, toto je stokrát lepšie: Geniálny trik, ako mať v byte súkromie bez „lapačov prachu“ a takmer zadarmo!

Nestojí to nič, vyzerá to krásne a vášmu bytu toto riešenie pridá na útulnosti a elegancii. Toto riešenie je veľmi pre každého, kto v byte nechce záclony, žalúzie alebo ďalšie iné lapače prachu.

Nestojí to nič, vyzerá to krásne a vášmu bytu toto riešenie pridá na útulnosti a elegancii. Toto riešenie je veľmi pre každého, kto v byte nechce záclony, žalúzie alebo ďalšie iné lapače prachu.

1. Žiadne ťažké závesy a žalúzie – toto je perfektné riešenie do moderných bytov!

Zabudnite na rolety a závesy v ktorých sa len drží prach: Toto geniálne riešenie vám ušetrí peniaze, zakryje škaredé okná a vyzerá to úžasne!

Perfektný nápad, ako vyriešiť problém s neúprosným, ostrým slniečkom. Ak nechcete na okná dávať žalúzie, alebo tažké závesy, ktoré sú doslova lapačkami na prach, toto sa vám určite bude páčiť. Čierne rolety majú vo svojej štruktúre malé priehľadné otvory, z ktorých slnko vytvorí jednotný obraz – scenéria mesta, prírody, alebo vášho obľúbeného zvieratka.

Povrch je hladký a tak sa dá udržiavať jedným ťahom. Tieto rolety pomáhajú udržiavať stabilnú teplotu interiéru – bez zbytočného prikurovania a tiež vás ochráni pred ostrým slniečkom. A čo je najlepšie, vyzerá to skutočne úžasne, čo poviete?

 

2. Riešenie za pár centov – škrob a stará záclona

Toto riešenie nielen vyzerá krásne, ale zároveň je aj veľmi praktické. Nepoškodí okno (dá sa ľahko odstrániť pomocou teplej vody) a príjemne prepúšťa do interiéru svetlo – na rozdiel od ťažkých závesov. Ak sa vám tento nápad páči, neváhajte a vyskúšajte to aj vy!

Stačí rozmiešať kukuričný škrob s trochou vody a naniesť na okno pomocou štetca. Potom na túto zmes priložíme záclonu alebo čipku a opäť potrieme zmesou. Škrob pôsobí ako prírodné lepidlo, ktoré však v prípade potreby ľahko odstránite pomocou teplej vody.

lace-privacy-window1-min

lace-cornstarch-window-treatment041-600x799

lace-privacy-window2-min

lace-cornstarch-window-treatment13-600x450

lace-privacy-window4-min

3. Nálepky, ktoré premenia vaše okná na umelecké dielo

V momente môžete mať napríklad luxusne pôsobiace vitrážové okná. Stačia vám obyčajné nálepky na sklo. Stačí nalepiť a máte v byte absolútne súkromie a váš byt získa celkom nový šmrnc.

 

 

zdroj: youtube

Dnes najobľúbenejšie