Žena zdedila 50-ročný zdevastovaný dom po babke: Toto s ním dokázala za 2 mesiace!

Zdediť majetok po svojich príbuzných nemusí byť vždy výhrou. To si ako prvé pomyslela aj Jane, ktorá zdedila domček po svojej babičke.

Zdediť majetok po svojich príbuzných nemusí byť vždy výhrou. To si ako prvé pomyslela aj Jane, ktorá zdedila domček po svojej babičke v meste Boise. „Stará mama v tomto dome nežila už celé roky. Starobu prežila v inom meste, v mojom rodičovskom dome. Chceli sme, aby netrávila posledné roky sama a hoci sa pôvodne nechcela odsťahovať, nakoniec bola veľmi šťastná, že môže byť pri svojich blízkych.

Keď 82-ročná žena zomrela, prišiel list, že svoj dom zanecháva svojej jedinej vnučke Jane. Tá už na starú stavbu skoro aj zabudla, napokon, nevidela ju viac ako 10 rokov. Keď prišla na miesto, už pri pohľade na vonkajšiu fasádu jej nebolo všetko jedno. Všetko bolo zanedbané a schátrané, interiér samozrejme nevyzeral o nič lepšie. Prvou myšlienkou Jane bolo domu sa čo najskôr zbaviť. Predať ho a mať svätý pokoj. Potom si však spomenula na babičku a rozhodla sa, že jej dom predsa len opäť vráti do života. Žena naplánovala celú premenu a práce sama. Od začiatku mala jasnú predstavu, ako bude zrekonštruovaný dom vyzerať.

Na premene domu pomáhala Jane rodina a ruku k dielu priložili aj kamaráti. Práce boli náročné aj preto, že na stavbu bolo treba dochádzať z mesta vzdialeného viac ako 3 hodiny cesty. Nakoniec sa však všetko úspešne dokončilo a hoci boli podľa Jane tie dva mesiace nekonečné, tvrdá práca sa nakoniec zúročila. Dnes má Jane krásny dom, v ktorom môže pokojne žiť a s láskou spomínať na starú mamu.

Takto prebiehala premena:

Čo poviete na výsledok?

Dnes najobľúbenejšie