Žena nemala peniaze na výmenu laminátovej pracovnej dosky. Takto si ju sama prerobila

Táto žena mal konečne svoju vysnívanú kuchyňu. Jediná nevýhoda tejto kuchyne bola laminátová pracovná doska. Hoci bola voľba tohto materiálu omnoho lacnejšia, ako v prípade odolnejších a kvalitnejších povrchov, čoskoro sa začali prejavovať prvé známky poškodia spôsobené vlhkosťou, teplom ako aj mechanickou záťažou, ktoré sú v kuchyni bežnou vecou.

Táto žena mal konečne svoju vysnívanú kuchyňu. Jediná nevýhoda tejto kuchyne bola laminátová pracovná doska. Hoci bola voľba tohto materiálu omnoho lacnejšia, ako v prípade odolnejších a kvalitnejších povrchov, čoskoro sa začali prejavovať prvé známky poškodia spôsobené vlhkosťou, teplom ako aj mechanickou záťažou, ktoré sú v kuchyni bežnou vecou. O to viac, že žena veľmi rada varila a väčšinu času doma, trávila práve prípravou chutných pokrmov pre rodinu a známych.

Hoci pracovná doska tejto žene nevyhovovala, nemala peniaze na to, aby si mohla dovoliť investíciu do kvalitnej dosky, ktorú do kuchyne potrebovala. Rozhodla sa preto, že veci vezme do vlastných rúk a rekonštrukciu kuchynskej dosky si zhotoví sama. Vyrobila si síce menej tradičnú, no o to odolnejšiu betónovú dosku, ktorú upravila tak, že pôsobí veľmi moderným dojmom. S novou pracovnou doskou je táto šikovná žena veľmi spokojná a odkazuje všetkým ženám, aby sa do podobnej zmeny rozhodne nebáli pustiť. Hravo to zvládnu aj bez pomoci svojich polovičiek. Mimochodom, táto premena stála len niečo vyše 50 dolárov.Výsledok stojí za to, čo poviete?

kitchen2

kitchen3

kitchen5

kitchen6

kitchen7

kitchen8

kitchen9

kitchen10

kitchen12

kitchen11

kitchen13

 

Dnes najobľúbenejšie