Toto mi zaberalo na kurie oká a bradavice lepšie, ako lastovičník: Tento lacný zázrak máte možno na záhrade a myslíte si, že je to len na okrasu!

Chcem sa podeliť o moju skúsenosť s liečbou kurieho oka – resp. s jeho dostránením. Tvorilo sa mi na nohe opakovane a toto mi skutočne pomohlo. A nielen rýchlejšie, ako lastovničník, ale kurie oko sa mi odvtedy nevrátilo. Tým zázrakom, o ktorom hovorím je obyčajná skalná ruža, alebo skalnica – poobzerajte sa, či ju náhodou nemáte na skalke, je to skutočne fantastický prírodný liek. Mne veľmi pomohla.

Recept na bradavice a kurie oká

Jednoducho odrežte dužinatý list a prikladajte si ho dužinatou časťou na problémové miesto – na kurie oko, alebo bradavicu. Ja som aplikovala 2-3 x denne (kedy som si spomenula) a mám takú skúsenosť, že po pár dňoch som mala pokoj. Bradavica sama odpadla a kurie oko prestalo bolieť a o ochvíľku bolo preč. Fantastická vec a používam aj domácu masť zo skalnej ruže, je výborná na popáleniny, ranky, jazvy, modriny a všetky kožné problémy.

Masť na kožné problémy, rýchle hojenie rán, popáleniny a podráždenie

Listy skalnej ruže jednoducho „pomliaždime“ v rukách (ja som zomlela v mlyčeku na mäso, ale stačí aj pomliaždiť v rukách). Zmiešame s bravčovou masťou. Varíme, až kým sa šťava neodparí a masť nemá jednotnú konzistenciu. Hotovú masť uchovávame v chladničke.

Čo ešte skalnica dokáže? Toto sú úžasné účinky na naše zdravie!

...