Túto zázračnú masť na kolená mi poradila mama – uľavilo sa mi už prvom použití: Stačí večer natrieť a konečne sa dobre vyspíte, žiadna bolesť!

Neviem ako vás, ale mňa bolia kolená a kĺby hlavne v zime. Akonáhle udrú mrazy, hlavne navečer sa začnú kolená ozývať a často kvôli tomu nemôžem poriadne spávať.

Neviem ako vás, ale mňa bolia kolená a kĺby hlavne v zime. Akonáhle udrú mrazy, hlavne navečer sa začnú kolená ozývať a často kvôli tomu nemôžem poriadne spávať. Viem, že mnohí ľudia majú podobné problémy a preto tu dávam domácu masť, ktorá mi v posledných dňoch veľmi pomohla. Poradila mi ju moja mama – tá si vedela vždy s každým zdravotným problémom rady aj bez liekov. Neverila som, že takáto domáca zmes môže pomôcť, ale skutočne mi to zabralo. Dokonca, uľavilo sa mi už po prvom použití. Neviem ako to funguje, ale funguje – za skúšku nič nedáte, pre mňa je to zázračná masť!

Potrebujeme:

1 lyžicu medu

1 lyžicu obyčajnej horčice

1 lyžicu soli

1 lyžicu sódy

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Postup:

Stačí len zmiešať a naniesť na koleno. Zabaľte do fólie a obviažte gázou alebo šatkou. Normálne choďte spať a ráno len opláchnite vlažnou vodou. Je to perfektná vec, ak máte aktuálne bolesti – funguje to aj vodu v kolene. Ak máte veľmi citlivú pokožku skúste najskôr na zápästí, či vám zmes nerobí problémy. Opakujte 4-5 dní po sebe, potom by ste mali mať od nepríjemných bolestí pokoj. Ak sa opäť ozvú, zopakujte túto jednoduchú procedúru. Vrelo odporúčam.

Ľubica