S touto fintou nemusíte ho natierať: Zažltnutý a špinavý radiátor bude opäť biely, ako sneh a doma sa vám bude omnoho lepšie dýchať!

Odporúčam hlavne v domácnostiach, kde sa fajčí!

Možno ani len netušíte, koľko prachu sa drží v radiátoroch. Okrem toho, že vrstva prachu (ak je hrubšia) ovplyvňuje výhrevnosť zariadenia, horšie je, že teplý vzduch neustále víri prach do priestoru a vy ho musíte dýchať. Radím tento postup, mne sa osvedčil a nielen na zbavenie radiátoru prachu, ale hlavne na to, že zmiznú mastné a zažltnuté škvrny. Radiátor je opäť krásne biely. Odporúčam hlavne v domácnostiach, kde sa fajčí!

Ako na to?

Radiátor vyplnite a dajte pod neho vlhkú handru, alebo uterák. Najskôr normálne utrite a ak sa vám dá, dajte aj dole mriežku a utrite čo najhlbšie, aj medzi rebrami. Vlhká handra slúži na to, že pritiahne rpach z radiátora a nebude vám víriť po byte.

Potom vezmite obyčajnú WC penu (pena na čistenie WC, ja som kúpila normálne v drogérií) a naneste na celý povrch radiátora a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom vezmite obyčajnú hubku, vyčistíe celý povrch a zotrite. Radiátor bude ako nový!

Nedávno mi kamarátka spomínala, že ona dosiahla výborný efekt so sprejom na čistenie rúry. Možno stojí za pokus aj ten!

Poznámka: Ja som použila WC penu XANTO, ale myslím, že všetky fungujú rovnako.

Nápady, ako škaredé radiátory úplne zakryť!

Čo je najlepšie, mnohé nápady si môžete zrealizovať aj sami.

Magnificent Well known Radiator Cover TV Stands throughout 24 Best Diy Radiator Covers Images On Pinterest Radiator Cover – GotoHomeRepair.com

Dnes najobľúbenejšie