Záhradné trendy na jar a leto 2021

Záhradné trendy na jar a leto 2021

Chcete prvé teplé a slnečné dni privítať na vašej záhrade vo veľkom štýle? V takom prípade sa nezaobídete bez moderného a zároveň praktického záhradného nábytku. Ten vám umožní vychutnávať si chvíle s rodinou a priateľmi v maximálnom pohodlí. Navyše, svojím dizajnom oživí vašu terasu, altánok či trávnatú plochu. V tomto ohľade dobre poslúžia záhradné sety, ktoré pozostávajú z navzájom zladených sedačiek, stoličiek a stolov.

Ktoré záhradné sety budú v kurze počas roka 2021? Pripravili sme pre vás originálny výber z ponuky BIANO, ktorým sa môžete inšpirovať.

Umelý ratan – materiál číslo 1

Ešte predtým, ako vám ukážeme konkrétne záhrady sety, je dôležité spomenúť materiály. Záhradnému nábytku stále kraľuje drevo – konkrétne ratan. Ten poteší svojím výnimočným vzhľadom, ktorý lahodí oku.

Jedným dychom však treba dodať, že na výrobu záhradných setov sa obvykle používa umelý ratan. Dôvod je prostý – životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Prírodný ratan totižto po istom čase navlhne, začne strácať farbu a pomaly sa rozpadá. Jeho umelú verziu nielenže na prvý pohľad nerozoznáte od prírodnej, ale ešte k tomu vám vydrží oveľa dlhšie.

Umelý ratan býva ošetrený špeciálnym lakom, ktorý odolá UV žiareniu aj vysokej vlhkosti. Ak vás teda zastihne krátka a zároveň výdatná letná búrka, záhradný nábytok môžete pokojne nechať vonku a nemusíte sa báť o to, či „prežije“.

Inšpirácia na záhradné sety

Ste fanúšikmi jednoduchosti alebo si skôr potrpíte na luxus a pohodlie? Z nášho výberu záhradných setov dostupných na portáli BIANO si rozhodne vyberiete!

V jednoduchosti je krása

Vďaka tomuto kompaktne štýlovému záhradnému setu si môžete zorganizovať príjemné posedenie vo dvojici. Kreslá so stolíkom z umelého ratanu perfektne zapadnú do prírodného prostredia.

Komfort pre celú rodinu

Obývačka v prírode. Aj takto veľkolepo môže vyzerať záhradné posedenie, na ktorom si všetci členovia rodiny nájdu svoje miesto. Zároveň vyhovie každému, kto rád organizuje akcie s kamarátmi. Jadro sedacej súpravy a stola je tvorené odolnou kovovou konštrukciou, ktorá je však ukrytá za exkluzívnym ratanovým povrchom.

Obed v záhrade? Žiadny problém!

Tento set je ako stvorený pre každého, kto si rád vychutnáva obedy pod šírym nebom. Veľký a stabilný stôl je osadený doskou z tvrdeného skla, ktoré sa ľahko udržiava. Čierna povrchová ratanová úprava skvele zapadne do moderne ladeného priestoru.

Získajte kvalitné záhradné sety za najlepšie ceny

Tak, vybrali ste si z našich inšpirácií? Ak aj náhodou nie, nevadí. Ponuka moderných záhradných setov je takmer nekonečná. Stačí zavítať na portál BIANO, ktorý združuje ponuky viacerých veľkých e-shopov. S pomocou intuitívneho filtrovania si tu ľahko vyselektujete produkty, ktoré budú pre vás ideálne.

Využiť môžete aj inovatívnu funkciu vyhľadávania podľa fotky. Z vašej galérie alebo z internetu nahráte obrázok nábytku, ktorý sa vám páči a umelá inteligencia vám dá na základe neho odporúčanie na konkrétne produkty z ponuky.

Vyskúšajte si to na vlastnej koži a odštartujte záhradnú sezónu s novým vybavením! Bez debaty ide totižto o investíciu, ktorú jednoznačne oceníte

Foto: BIANO
Foto: BIANO
Foto: BIANO
Foto: BIANO

Picture of Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie