Z garáže vybral staré kvetináče a navŕtal do nich skrutky: Pozrite sa, aké prekvapenie pre svoju manželku pripravil v záhrade!

Keď bol manžel na chalupe sám a postaral sa o plodiny, napadlo mu, že by mohol vyrobiť niečo pekné pre manželku.

Rodinná chalupa na vidieku je každý rok obľúbeným miestom, na ktorom rodina z mesta trávi voľné chvíle. Okrem pestovania zeleniny a ovocia si manželia svoju záhradu neustále zveľaďujú. Na vytvorenie skvelých vecí čerpajú najmä z vlastnej kreativity, ako aj z vecí, ktoré nájdu v garáži a dielni. Keď bol manžel na chalupe sám a postaral sa o plodiny, napadlo mu, že by mohol vyrobiť niečo pekné pre manželku. A opäť si poradil len s tým, čo našiel doma – staré kvetináče, piesok, cement, voda a štrk. Pozrite sa, čo vyrobil z týchto vecí  ako prekvanie pre svoju ženu.

Do plastových aj keramických kvetináčov navŕtal skrutky, aby mohol konštrukciu opliesť drôtom alebo motúzom – tie potreboval ako opornú sieť, na ktorej bude držať betónová zmes.

Potom si z betónu, piesku a vody zarobil zmes, ktorú postupne naniesol na povrch kvetináčov. Do betónovej zmesi vkladal kúsky štrku tak, aby pokryli celý povrch.

Tým však neskočil, keď boli kvetináče hotové a schli, pustil sa do premeny betónových obručí, ktoré slúžili v záhrade ako vyvýšené záhony na kvety.

A toto je výsledok:

Postupne si manželia upravili vzhľad tak, že povrch kvetináčov nastriekali farbou.

Ďalšie kreatívne nápady s kamienkami, ktoré nestoja takmer nič!

zdroj: postila

Dnes najobľúbenejšie