Vzor vo vnútri: Tento univerzálny kúsok sa hodí každej žene, neuveríte, ako jednoducho ho vyrobíte!

Určite si nájde miesto v každom šatníku, napokon využijete ho na rôzne príležitosti a skvele sa kombinuje s inými kúskami. Jeho výroba nemôže byť jednoduchšia!

Univerzálny kúsok do šatníka, ktorý môžete nosiť ako pohodlný svetrík, alebo trenčkot do chladnejšieho počasia. Určite si nájde miesto v každom šatníku, napokon využijete ho na rôzne príležitosti a skvele sa kombinuje s inými kúskami.

Neuveriteľne jednoduchá výroba

V podstate vám stačia len nožnice a chvíľa volného času. Dokonca, aj keď nemáte skúsenosti so šitím, výroba tohto kúsku vám nezaberie viac ako 2-3 hodiny času.

Vzor

Samozrejme, plášť môže zhotovený z rôzych materiálov, najvhodnejšia je však stredne hustá tkanina, obsahujúca 50% vlny a 50% polyesteru. Pre veľkosť 42-46 a výšku postavy 170 cm je vhodné upraviť strih na 155 x 140 cm.

Vzor:

Na strihanie je vhodné látku preložiť na polovicu.

Ak máte tkaninu, ktorá sa nepára, nie je nutné okraj prešívať. Prešitý okraj však pôsobí elegantnejšie a prepracovanejšie, čo myslíte?

Aby ste si v plášti zvýraznili pás, vyrobte si jednoduchý opasok z rovnakej látky ako plášť. Najjednoduchší spôsob je vziať širší pruh látky a preložiť na polovicu a jednoducho zošiť.

Výsledok:

Rôzne prevedenia a možnosti ako nosiť váš nový kúsok.

zdroj: takprosto

Dnes najobľúbenejšie