Profi nechtová dizájnérka vám ukáže perfektný trik so starou kefkou z maskary: Takto ju ohnite a môžete mať nechty ako zo salónu!

Budete prekvapení, na čo všetko sa vám kefka zo starej maskary bude hodiť. Toto vás presvedčí, aby ste ju nevyhadzovali!

Keď si kupujeme novú maskaru, pravdepodobne vôbec neuvažujeme nad tým, že ju môžeme používať aj po tom, ako vypovedá svoju primárnu funkciu – farbenie rias. Konkrétne ich o kefku z maskary, ktorý má omnoho širšie využitie, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Pozrite si skvelé nápady, ktoré vás presvedčia, aby ste kefku zo starej maskary už viac nevyhodili.

Profi nechtová dizajnérka predviedla krásne výtvory, na ktoré využijete práve túto kefku!

Vesmírny efekt

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

 

Skvelá pomôcka na čistenie klávesnice

1

Kefka je skvelým pomocníkom na čistenie ťažko dostupných miest napríklad na klávesnici alebo iných elektronických zariadeniach.

Okrem klávesnice vám kefky pomôžu aj pri čistení iných – ťažko dostupných miest vo vašej domácnosti. Veľmi užitočné sú napríklad aj pri čistení odtoku v kúpeľni.

cleaning-faucet-640x427

unclog-sink-640x427

Čistenie šperkov

Ak plánujte vyčistiť svoje malé vzácnosti majte poruke kefku. Pomôže vám vyčistiť aj tie najmenšie záhyby.

8

Nahradí kefku na obočie

Kefky na tvarovanie obočia sú veľmi podobné kefkám z maskary. Tak načo ich kupovať, keď stará kefka pokojne zastane ich úlohu?

2

Perfektný peeling na pery

Máte popraskané pery a kúsky suchej kože? Pomôže vám opäť šikovná kefka z maskary. Naneste na ňu balzam na pery a jemne prechádzajte po povrchu pier. Výsledkom budú jemné pery bez kúskov zoschutnej a stvrdnutej kože.

3

Na farbenie korienkov

Ak potrebujete prekryť šediny a zafarbiť vlasové korienky, kefka vám skvele poslúži. Pomôže zafarbiť aj tie miesta, ktoré sú pri farbení ťažšie dostupné.

4

Skrotí nepoddajné vlasy

Nastriekajte lak na vlasy na kefku a prejdite po nepoddajných prameňoch. Kefka ich skrotí jedna radosť.

5

Na čistenie nechtov

Pomôže odstrániť nečistoty za nechtami šetrne a účinne.

6

 

zdroj: takprosto