Rodičia, pozor: Slovenské vydavateľstvo ponúka zadarmo pracovné listy pre školákov – návod, ako ich stiahnuť!

Lucia Senajová Dobrodenková je riaditeľkou pedagogického vydavetaľstve Infra.  Už viac ako 10 rokov sa venuje tvorbe a vydávaniu edukačných materiálov pre deti. V dnešných dňoch im však ponúka pracovné listy a cvičenia zadarmo. Pomáha tak nielen rodičom, aby dokázali zabaviť svoje deti, ale zároveň, aby počas pobytu doma deti trávili čas zmyslupne a nielen pozeraním televízie a hraním sa na tabletoch a mobiloch. Ako matka totižto sama veľmi dobre vie, aká náročná môže táto situácia byť pre rodičov. 

Kde nádjete pracovné listy na stiahnutie?

Je to veľmi jednoduché.  Na ich Facebookovej stránke si listy môžete stiahnuť zadarmo. Na ich profile nájdete pracovné listy pre škôlkarov, ale aj školákov. Ide o výbornú pomoc pre každého rodiča, ktorý ostal s deťmi doma!

https://www.facebook.com/Kafomet/posts/3843249885700305

Sto inšpirácií na opakovanie

Výborná pomôcka pre všetkých školákov od 1. po 4. ročník ZŠ. 100 rozmanitých zábavných úloh pre tretiakov a štvrtákov v podobe tajničiek, doplňovačiek, šifrovačiek. Na konci je kľúč správnych riešení, aby si deti mohli skontrolovať svoje odpovede.

1. a 2. ročník ZŠ

https://www.facebook.com/Kafomet/posts/3857770817581545

3. a 4. ročník ZŠ

https://www.facebook.com/Kafomet/posts/3864301193595174

Majú veľa pozitívnych ohlasov

Na Facebookovej stránke INFRA Slovakia informovala verejnosť o tejto novinke. „Bol piatok večer, chcela som, aby sa to dostalo k deťom čím skôr, aby mali niečo nové na víkend. Preto sme to zavesili na e-shop bez toho, aby sme mali hotovú platformu na sťahovanie. Nevieme teda, koľko ľudí si prvé pracovné listy stiahlo, ale pozitívnych ohlasov bolo veľmi veľa. Nikdy predtým sme nezaznamenali taký záujem o náš Facebookový profil,“ prezradila Lucia.

Celý rozhohovor nájdete na stránke dobrenoviny.sk

autor: Dominka Pacigová

Dnes najobľúbenejšie